Absolwent przedszkola jest:

• Prawdomówny
  • Taktowny

Sukces naszego przedszkolaka

IMG 20201209 WA0012Pragniemy poinformować, że nasz przedszkolak Jasiu z grupy "Skrzaty" zajął 2 miejsce w konkursie na Aniołka Świątecznego organizowanego przez Dom Kultury w Olszówce. Serdecznie gratulujemy Jasiowi i rodzicom.

Kolędowanie zerówek

W dniu 8.12.2020 w ramach współpracy przedszkola ze szkołą spotkaliśmy się z panią Kasią ze świetlicy. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy i uczyliśmy się nowej pastorałki. Wszystko dzięki zaangażowaniu pani Kasi, która grała dzieciom na pianinie. Skrzaty i Krasnoludki bardzo chętnie śpiewały, wystukiwały rytmy i odpowiadały na pytania związane z muzyką i instrumentami.

Drodzy rodzice!

Wszystkie informacje dotyczące przedszkola i wyprawki na nowy rok szkolny zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę w przedszkolu oraz dla dzieci, które kontynuują, będą podane na stronie internetowej przedszkola w ostatnim tygodniu sierpnia.

Copyright © 2021. Strona Przedszkola w Międzyrzeczu Rights Reserved.