Absolwent przedszkola jest:

• Prawdomówny
  • Taktowny

Komunikat - 01.06.2020

Dyrektor ZSP w Międzyrzeczu Górnym informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu będą  przyjmowane od 1.06.2020r. do 15.06.2020r. Pobrane ze strony dokumenty należy przesłać na pocztę: sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl lub osobiście dostarczyć do placówki.

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..docx

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..pdf

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.docx

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.pdf

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.docx

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.pdf

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.docx

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.pdf

zgoda - dane osobowe rodziców.docx

zgoda - dane osobowe rodziców.pdf

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.docx

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.pdf

Komunikat - 06.05.2020

Zgodnie z decyzją Wójta Gminy Jasienica, informuję, że z dniem 11.05.2020 w Przedszkolu w Międzyrzeczu Górnym odbywają się zajęcia opiekuńcze w godzinach 06:30 - 16:00.

Katarzyna Jurczyk

Komunikat Dyrektora - 04.05.2020

Szanowni Państwo

W związku z planowanym otwarciem przedszkoli w Gminie Jasienica od 11.05.2020 r. Dyrektor ZSP w MIĘDZYRZECZU GÓRNYM prosi rodziców o informacje dotyczące ewentualnego uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczych w przedszkolu. W przypadku wyrażenia chęci posłania dziecka do przedszkola proszę o zapoznanie się z procedurami zabezpieczenia przeciwepidemicznego, które należy podpisać wraz z oświadczeniami zamieszczonymi na stronie internetowej. Proszę podpisane dokumenty dostarczyć do środy 06.05.2020r do godz.14.00 do szkoły.

W przypadku braku możliwości wydrukowania w/w dokumentów istnieje możliwość pobrania dokumentów szkole od jutra godz. 9.00 – 14:00.

Proszę o dopilnowanie powyższych terminów.

Ważna informacja

Dyrektor ZSP prosi o przekazanie w oświadczeniu nr 1  informacji dotyczącej określenia  konkretnej daty przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Proszę również określić godziny pobytu dziecka.

Oświadczenia  mogą być wysyłane drogą mailową za potwierdzeniem

sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl

Proszę podać wiek dziecka

Pliki do pobrania:

procedury przedszkole RODZICE

Oświadczenie nr 1

Oświadczenie nr 2

Zadania

Drodzy Rodzice!

Pokazaliśmy wam listę ciekawych stron internetowych dla dzieci, a teraz idziemy krok dalej. Proponujemy wam WYZWANIA-ZADANIA. Co kilka dni pojawią się na naszej stronie. Będą to prace plastyczne, wytwórcze, zabawy lub doświadczenia. Malujcie, rysujcie, róbcie zdjęcia. Po powrocie do przedszkola przynieście wywołane lub wydrukowane zdjęcie waszych pociech podczas zabaw, gotowe prace plastyczne i inne... Zrobimy galerię naszych wyzwań.

Zadania są dla dzieci z wszystkich grup! Nie są obowiązkowe, ale myślimy, że to dla nich będzie ciekawa alternatywa.

Zadania do pobrania znajdują się w zakładkach:

Copyright © 2020. Strona Przedszkola w Międzyrzeczu Rights Reserved.