Absolwent przedszkola jest:

Rok szkolny 2020/2021

WAŻNE INFORMACJE

Drodzy rodzice

Wszystkie informacje dotyczące przedszkola i wyprawki na nowy rok szkolny zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę w przedszkolu oraz dla dzieci, które kontynuują, będą podane na stronie internetowej przedszkola w ostatnim tygodniu sierpnia.

Komunikat - 01.06.2020

Dyrektor ZSP w Międzyrzeczu Górnym informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu będą  przyjmowane od 1.06.2020r. do 15.06.2020r. Pobrane ze strony dokumenty należy przesłać na pocztę: sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl lub osobiście dostarczyć do placówki.

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..docx

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..pdf

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.docx

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.pdf

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.docx

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.pdf

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.docx

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.pdf

zgoda - dane osobowe rodziców.docx

zgoda - dane osobowe rodziców.pdf

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.docx

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.pdf

Komunikat - 06.05.2020

Zgodnie z decyzją Wójta Gminy Jasienica, informuję, że z dniem 11.05.2020 w Przedszkolu w Międzyrzeczu Górnym odbywają się zajęcia opiekuńcze w godzinach 06:30 - 16:00.

Katarzyna Jurczyk

Komunikat Dyrektora - 04.05.2020

Szanowni Państwo

W związku z planowanym otwarciem przedszkoli w Gminie Jasienica od 11.05.2020 r. Dyrektor ZSP w MIĘDZYRZECZU GÓRNYM prosi rodziców o informacje dotyczące ewentualnego uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczych w przedszkolu. W przypadku wyrażenia chęci posłania dziecka do przedszkola proszę o zapoznanie się z procedurami zabezpieczenia przeciwepidemicznego, które należy podpisać wraz z oświadczeniami zamieszczonymi na stronie internetowej. Proszę podpisane dokumenty dostarczyć do środy 06.05.2020r do godz.14.00 do szkoły.

W przypadku braku możliwości wydrukowania w/w dokumentów istnieje możliwość pobrania dokumentów szkole od jutra godz. 9.00 – 14:00.

Proszę o dopilnowanie powyższych terminów.

Ważna informacja

Dyrektor ZSP prosi o przekazanie w oświadczeniu nr 1  informacji dotyczącej określenia  konkretnej daty przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Proszę również określić godziny pobytu dziecka.

Oświadczenia  mogą być wysyłane drogą mailową za potwierdzeniem

sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl

Proszę podać wiek dziecka

Pliki do pobrania:

procedury przedszkole RODZICE

Oświadczenie nr 1

Oświadczenie nr 2

Drodzy Rodzice

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy przedszkola to dla Was ciężki czas. Postanowiliśmy pokazać wam kilka ciekawych stron internetowych, a także propozycje zabaw i materiałów do wydruku dla naszych najmłodszych uczniów! Pozdrawiamy!

Wychowawcy przedszkola

•  Materiały do wydruku:

grafomotoryka-wiertarkagrafomotoryka-motylmemo-zwierzętaszlaczki-zamekukład słoneczny planety do wycięcia

• ZESTAWIENIE ADRESÓW STRON INTERNETOWYCH: bezpieczne i przyjazne strony www dla dzieci:

matzoo.pl – matematyczne zoo, łamigłówki, zabawy matematyczne, programowanie.

- http://www.zoo.waw.pl/wycieczka/Wycieczka-zoo.html - wirtualna wycieczka do ZOO.

- www.ciufcia.pl – strona przeznaczona dla małych dzieci oraz ich rodziców; zawiera ponad 130 przyjaznych zabaw, zaprojektowanych przez psychologów.
 - www.domowyprzedszkolak.pl – portal przeznaczony dla przedszkolaków; dzieci znajdą tu gry, kolorowanki, zabawy edukacyjne, nauczą się piosenek oraz uzyskają informacje na temat ciekawych zajęć plastycznych.
www.kulturalnyplaczabaw.pl – to bezpieczna strona dla dzieci podzielona na następujące działy: zajęcia plastyczne, muzyka i piosenki, gry i zabawy, bajki oraz film i teatr.
 - www.kolorowanki-dla-dzieci.pl – zbiór kolorowanek dla dzieci podzielonych na przeróżne kategorie.
 - www.puchatek.pl – strona internetowa poświęcona Kubusiowi Puchatkowi oraz jego przyjaciołom; zawiera opisy postaci, gry dla dzieci, tapety na pulpit, wygaszacze ekranu oraz kolorowanki.
 - www.kubusiowo.com – strona dla fanów mieszkańców Stumilowego lasu, znajdują się na niej bajki zarówno do czytania, jaki i oglądania, gry i zabawy, kolorowanki oraz wiele innych atrakcji.
 - www.lulek.tv – bogaty wybór gier edukacyjnych dla małych i dużych dzieci.
 - www.pankuleczka.pl – serwis poświęcony książeczce dla dzieci o tym samym tytule; na stronie znajdziemy ciekawe zabawy dla najmłodszych: labirynty, puzzle, kolorowanki.
 -www.wierszedladzieci.pl – strona zawiera multimedialne wierszyki dla dzieci, piosenki, quizy, gry, kolorowani oraz wirtualne pianino.
 - www.dzieci.mos.gov.pl – strona poświęcona nauce ochrony środowiska poprzez zabawę. Można na niej znaleźć porady jak dbać o środowisko, ciekawostki na temat otaczającego nas świata, ale również gry i zabawy przeznaczone dla najmłodszych.
 - www.zosiaikevin.pl – strona przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz dzieci, które zaczynają uczyć się języka angielskiego; to interaktywny kurs języka angielskiego dla najmłodszych.
 - www.krasnoludki.pl – portal z grami i zabawami dla dzieci oraz bajkami do obejrzenia.
 - www.gra-dla-dziecka.pl – portal zawiera zestaw bezpiecznych gier, stymulujących umysły dzieci.
 - www.bajka.pl – portal zwiera bogaty zbiór bajek, baśni i opowiadań dla dzieci.

Copyright © 2021. Strona Przedszkola w Międzyrzeczu Rights Reserved.