Absolwent przedszkola jest:

• Prawdomówny
  • Taktowny

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Końcem stycznia, jak co roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci złożyły swoim najbliższym życzenia śpiewając piosenki i recytując wiersze, pięknie też zatańczyły. A po uroczystości przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom upominki.

Warsztaty ekologiczne

25 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty ekologiczne dotyczące segregowania odpadów, które przeprowadziła Pani Katarzyna Olek z Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej.

W warsztatach wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci dowiedziały się, dlaczego należy segregować śmieci oraz jakie ma to znaczenie dla naszego środowiska. Wszyscy chętnie brali udział w proponowanych zabawach i grach.

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie za przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Wizyta w Chlebowej Chacie

20 listopada Zerówki wybrały się na wycieczkę do Chaty Chlebowej w Górkach Małych. Dzieci poznały życie swoich przodów, dowiedziały się, z jakich narzędzi, kiedyś korzystali rolnicy oraz jak wypiekano chleb. Oprócz wiedzy teoretycznej dzieci samodzielnie wypiekały podpłomyki, które potem miały okazję ich spróbować.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszego wyjazdu.

Jasełka

Dzieci z zerówek przygotowały w tym roku piękne Jasełka. Najpierw zaprezentowały przedstawienie swoim rodzicom, a następnego dnia dzieciom z innych grup przedszkolnych. Wszystkim Rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji spotkania - za przygotowanie strojów  dla dzieci, upieczenie ciast i ciasteczek,  a także pomoc dekoracji sali - serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Zapraszamy na krótką fotorelację z Jasełek.

Copyright © 2019. Strona Przedszkola w Międzyrzeczu Rights Reserved.