Absolwent przedszkola jest:

Rok szkolny 2020/2021

WAŻNE INFORMACJE

Drodzy rodzice

Wszystkie informacje dotyczące przedszkola i wyprawki na nowy rok szkolny zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę w przedszkolu oraz dla dzieci, które kontynuują, będą podane na stronie internetowej przedszkola w ostatnim tygodniu sierpnia.

Komunikat - 01.06.2020

Dyrektor ZSP w Międzyrzeczu Górnym informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu będą  przyjmowane od 1.06.2020r. do 15.06.2020r. Pobrane ze strony dokumenty należy przesłać na pocztę: sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl lub osobiście dostarczyć do placówki.

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..docx

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny 2020 r..pdf

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.docx

klauzula inf. oraz upowaznienie do odbioru wakacje.pdf

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.docx

Klauzula informacyjna- dyżur wakacyjny.pdf

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.docx

Zgoda - dane dziecka dyżur wakacyjny.pdf

zgoda - dane osobowe rodziców.docx

zgoda - dane osobowe rodziców.pdf

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.docx

Zgoda - informacje medyczne o dziecku nowe.pdf

Komunikat - 06.05.2020

Zgodnie z decyzją Wójta Gminy Jasienica, informuję, że z dniem 11.05.2020 w Przedszkolu w Międzyrzeczu Górnym odbywają się zajęcia opiekuńcze w godzinach 06:30 - 16:00.

Katarzyna Jurczyk

Komunikat Dyrektora - 04.05.2020

Szanowni Państwo

W związku z planowanym otwarciem przedszkoli w Gminie Jasienica od 11.05.2020 r. Dyrektor ZSP w MIĘDZYRZECZU GÓRNYM prosi rodziców o informacje dotyczące ewentualnego uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczych w przedszkolu. W przypadku wyrażenia chęci posłania dziecka do przedszkola proszę o zapoznanie się z procedurami zabezpieczenia przeciwepidemicznego, które należy podpisać wraz z oświadczeniami zamieszczonymi na stronie internetowej. Proszę podpisane dokumenty dostarczyć do środy 06.05.2020r do godz.14.00 do szkoły.

W przypadku braku możliwości wydrukowania w/w dokumentów istnieje możliwość pobrania dokumentów szkole od jutra godz. 9.00 – 14:00.

Proszę o dopilnowanie powyższych terminów.

Ważna informacja

Dyrektor ZSP prosi o przekazanie w oświadczeniu nr 1  informacji dotyczącej określenia  konkretnej daty przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Proszę również określić godziny pobytu dziecka.

Oświadczenia  mogą być wysyłane drogą mailową za potwierdzeniem

sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl

Proszę podać wiek dziecka

Pliki do pobrania:

procedury przedszkole RODZICE

Oświadczenie nr 1

Oświadczenie nr 2

Rekrutacja 2019/2020

• Zasady rekrutacji do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych Gminy Jasienica na rok szkolny 2019/2020. pdf2
  • Zarządzenie Wójta Gminy Jasienica dot. rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.  pdf2

Dokumenty do zgłoszenia dziecka znajdują się na stronie http://szkola-miedzyrzecze.edu.pl/szkola/index.php/kontakt/12-dla-rodzicow/84-zarzadzenie-wojta

Copyright © 2021. Strona Przedszkola w Międzyrzeczu Rights Reserved.