Aktualności

kropka1Święto kropki to święto, którego celem jest wzbudzanie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie ich do tworzenia, działania. Niezależnie od wieku każdy z nas ma jakiś talent, dlatego Święto Kropki to taki dzień w którym odkrywamy swoje ukryte zdolności. W naszej szkole w tym dniu towarzyszyły różnego rodzaju działania, pozwalające odkryć to w czym jesteśmy najlepsi.

pasowanie11 września w naszej szkole odbyło się pasowanie na uczniów pierwszej klasy. Nasi nowi koledzy i koleżanki po zaprezentowaniu swoich umiejętności złożyli uroczyste przyrzeczenie, zostali mianowani na uczniów pierwszej klasy. Zapraszamy na fotorelację.

samorzadW poniedziałek w Naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosować na swojego kandydata można było poprzez drogę elektroniczną. Uczniowie klas IV-VIII wybierali Przewodniczącego i Zastępcę Samorządu. W wyniku głosowania Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Angelika Mitoraj z kl. 8a, natomiast funkcję Zastępcy powierzono Martynie Rubis, również z klasy 8a. Opiekunami Samorządu są p. Gabriela Chojnacka i p. Beata Łaciak. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

ZEBRANIE RODZICÓW  9.09.2020r (środa)

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 3a

Klasa 3b

Klasa 3c

ZEBRANIE RODZICÓW  10.09.2020r (czwartek)

Klasa 4a

Klasa 4b

Klasa 8

Klasa 6a

Klasa 6b

Klasa 6c

ZEBRANIE RODZICÓW  11.09.2020r (piątek)

Klasa 7a

Klasa 7b

Klasa 7c

Klasa 5

ZEBRANIE RADY RODZICÓW  14.09.2020 godz. 19.00

witajszkolo

Drodzy Rodzice,

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z COVID-19 nie mieliśmy okazji spotkać się na zebraniu, dlatego też tą drogą będziemy przekazywać informacje.

Bardzo prosimy o wstrzymanie się z zakupem przyborów szkolnych: zeszytów (prowadzimy inny format), farb, pędzli itp.

Listę potrzebnych rzeczy otrzymają Państwo w pierwszych dniach nauki lub umieścimy ją na stronie szkoły, dlatego prosimy zaglądać tu od czasu do czasu.

Pozdrawiamy serdecznie

Nauczycielki klas pierwszych

Wiosna radosna, wierszyk dla dzieci na powitanie wiosny. Wierszyki ...W maju odbył się kolejny konkurs dla dzieci z klas młodszych pt. "Wiosna nasza radosna". Tym razem był to konkurs literacki o wiośnie. Należało napisać wierszyk-rymowankę lub opowiadanie o wiośnie. Zdecydowanie większym powodzeniem cieszyły się wierszyki-rymowanki. Do 1 czerwca spłynęło kilkanaście naprawdę pięknych i pomysłowych prac.

Wyniki konkursu:

1 miejsce      Iga Komendera 1a (opowiadanie)
                       Antonia Szarek 1a (wiersz)

2 miejsce      Dominik Kędziora 2a (wiersz)
                      Filip Kanik 2a (wiersz)
                      Julia Twardzik 1b (wiersz)

3 miejsce      Weronika Hyrnik 3a (wiersz)
                      Dominika Kocoń 2c (wiersz)

Serdecznie wszystkim gratulujemy i w najbliższym czasie zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród.
Organizatorami konkursu były: Gabriela Chojnacka, Agnieszka Kopczyńska i Katarzyna Kornacka.

Regulamin korzystania z kompleksu sportowego „Orlik”

Niniejszy regulamin obowiązuje od 4 maja 2020 r. do odwołania. pdf2

Niniejszy regulamin obowiązuje od 25 maja 2020 r. do odwołania. pdf2

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01 czerwca 2020 r. do odwołania. pdf2

Niniejszy regulamin obowiązuje od 05 czerwca 2020 r. do odwołania. pdf2

wielkancPragąc urozmaicić dzieciom z klas I-III czas spędzany w domu, zorganizowano dla nich świąteczny konkurs "Wielkanocna pisanka". Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji związanych z Wielkanocą, poznanie różnych technik plastycznych wykorzystywanych do zrobienia pisanek, a także rozwijanie kreatywności u dzieci. Dzieci wykonywały przestrzenną pisankę wielkanocną wg własnego pomysłu. Zostało przysłanych ponad 20 prac, które zadziwiły nas oryginalnością i pomysłowością.

W kategorii "najbardziej estetyczna pisanka":
1 miejsce Przemysław Jabcoń 1a
2 miejsce Julia Twardzik 1a
3 miejsce Zuzanna Roziecka 1b

W kategorii "najbardziej pomysłowa pisanka":
1 miejsce Karolina Kłaptocz 3a
2 miejsce Kacper Biernatek 1a
3 miejsce Aleksandra Badura 1a

Zostały również przyznane 3 wyróżnienia dla:
Julii Kurto 1b
Radosława Kukli 3a
Dominiki Kocoń 2c
Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Po naszym upragnionym powrocie do szkoły zostaną rozdane dyplomy i drobne upominki.
Organizatorami konkursu były p. Gabriela Chojnacka i p. Agnieszka Kopczyńska.

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.