Aktualności

owocewarzywaJuż po raz trzeci w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III pt. "Ciekawe postacie z owoców i warzyw". Konkurs ten ma na celu propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia, zachęcanie do jedzenia owoców i warzyw, a także rozwijanie swoich umiejętności plastycznych. Do konkursu zgłoszono blisko 30 prac, a najbardziej aktywnymi plastycznie dziećmi okazały się dzieciaki z klas pierwszych.

Wyniki konkursu:

Czytaj więcej...

dzienauczycielaZ racji pandemii Dzień Nauczyciela w tym roku szkolnym nie mógł być obchodzony w tradycyjny sposób-nie było uroczystego apelu, spotkań w klasach, ani serdecznych uścisków. Jednak nie mieliśmy zamiaru zapominać o tak ważnym dniu. Samorząd Szkolny przygotował prezentację z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która była przedstawiona w każdej klasie oraz quiz w Kahoocie: "Uczniu - jak dobrze znasz swojego belfra?" Uczniowie mogli wyciągnąć swoje telefony, zalogować się i rozwiązywać quiz. Pytań było 15... Trzeba było wykazać się naprawdę dobrą znajomością nauczycieli! Śmiechu było przy tym co niemiara! Wszyscy doskonale się bawili - i uczniowie i nauczyciele! Zwycięzca quizu w każdej klasie został nagrodzony wielkimi brawami. Ponadto Samorząd przygotował też specjalne życzenia dla każdego nauczyciela oraz pracownika naszej szkoły w formie recepty z dołączoną czekoladką, a pani dyrektor i vice dyrektor zostały obdarowane bukietem pięknych tulipanów.

dienchlopakaW środę 30 września tradycyjnie obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopaków miłą niespodziankę. W każdej klasie, z dedykacją dla wszystkich chłopców, został zaprezentowany skecz oraz wiersz. Ponadto dziewczęta z Samorządu rozdawały "słodkie buziaki", które można było sobie nakleić na koszulkę. W klasach był ubaw po pachy! Panowie byli zadowoleni z niespodzianki i nagrodzili dziewczyny sowitymi brawami!

kropka1Święto kropki to święto, którego celem jest wzbudzanie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie ich do tworzenia, działania. Niezależnie od wieku każdy z nas ma jakiś talent, dlatego Święto Kropki to taki dzień w którym odkrywamy swoje ukryte zdolności. W naszej szkole w tym dniu towarzyszyły różnego rodzaju działania, pozwalające odkryć to w czym jesteśmy najlepsi.

pasowanie11 września w naszej szkole odbyło się pasowanie na uczniów pierwszej klasy. Nasi nowi koledzy i koleżanki po zaprezentowaniu swoich umiejętności złożyli uroczyste przyrzeczenie, zostali mianowani na uczniów pierwszej klasy. Zapraszamy na fotorelację.

samorzadW poniedziałek w Naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosować na swojego kandydata można było poprzez drogę elektroniczną. Uczniowie klas IV-VIII wybierali Przewodniczącego i Zastępcę Samorządu. W wyniku głosowania Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Angelika Mitoraj z kl. 8a, natomiast funkcję Zastępcy powierzono Martynie Rubis, również z klasy 8a. Opiekunami Samorządu są p. Gabriela Chojnacka i p. Beata Łaciak. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

ZEBRANIE RODZICÓW  9.09.2020r (środa)

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 3a

Klasa 3b

Klasa 3c

ZEBRANIE RODZICÓW  10.09.2020r (czwartek)

Klasa 4a

Klasa 4b

Klasa 8

Klasa 6a

Klasa 6b

Klasa 6c

ZEBRANIE RODZICÓW  11.09.2020r (piątek)

Klasa 7a

Klasa 7b

Klasa 7c

Klasa 5

ZEBRANIE RADY RODZICÓW  14.09.2020 godz. 19.00

witajszkolo

Drodzy Rodzice,

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z COVID-19 nie mieliśmy okazji spotkać się na zebraniu, dlatego też tą drogą będziemy przekazywać informacje.

Bardzo prosimy o wstrzymanie się z zakupem przyborów szkolnych: zeszytów (prowadzimy inny format), farb, pędzli itp.

Listę potrzebnych rzeczy otrzymają Państwo w pierwszych dniach nauki lub umieścimy ją na stronie szkoły, dlatego prosimy zaglądać tu od czasu do czasu.

Pozdrawiamy serdecznie

Nauczycielki klas pierwszych

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.