mojzawodpasjaWiktoria Szczygieł  z klasy 8 zdobyła wyróżnienie w konkursie "Mój zawód - moja pasja" organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych oraz Bielski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Wiktoria znalazła się w gronie 14 najlepszych uczestników konkursu. Przygotowała prezentację na temat swojego wymarzonego zawodu: Pilot samolotów pasażerskich. W finale konkursu zaprezentowała, jakie wymagania i predyspozycje zawodowe powinna posiadać osoba planująca wykonywać zawód pilota. Rywalizacja wśród młodzieży była na bardzo wysokim poziomie. Wiktorii gratulujemy i trzymamy kciuki, by spełniła swe marzenie o zawodzie pilota.