Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

slodkieswNa przełomie marca i kwietnia z ramienia Koła Wolontariatu odbyła się w naszej szkole akcja pt. "Słodkie Święta" dla dzieci z Domu Dziecka z Bielska-Białej. Udało nam się zebrać mnóstwo słodyczy świątecznych - baranków, zajączków, jajeczek itp. Słodycze zostały dostarczone dzieciakom przed Świętami. Bardzo ucieszyły się z przekazanych im słodkości i przekazały dla naszej szkoły piękne podziękowanie;-)

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.