Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

zawodykulinarne16 maja w Zespole Szkól Licealnych i Technicznych w Czechowicach- Dziedzicach uczniowie klasy 8: Oliwia Mrzyk i Wiktoria Szczygieł oraz Jakub Dobija, Kacper Ryszka brali udział w Powiatowym Konkursie Kulinarnym. W tym samym dniu równolegle odbywał się Konkurs Fryzjerski. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Brodocz, Joanna Szarek, Wiktoria Mojżyszek i Karolina Zabłocka, Dominika Kuczera i Julia Nycz.

Dziewczyny miały za zadanie wykonać fryzurę ślubną swojej modelce, która potem prezentowała dzieło fryzjerki na wybiegu. Konkurencja w konkursie fryzjerskim była dosyć duża i dziewczynom nie udało się zająć punktowanego miejsca. Mimo to, wszystkie otrzymały dyplom uznania oraz profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Konkurs dostarczył dziewczynom wielu emocji i wrażeń oraz przybliżył je do zawodu fryzjera.

W konkursie kulinarnym znalazły się dwie drużyny, które przeszły trudne eliminacje. W efekcie w Kuchennym Master Szefie drużyna chłopaków: Jakub Dobija i Kacper Ryszka zajęli III miejsce w powiecie. Chłopcy wykonali profesjonalnie "Lazanię", która została doceniona przez fachowe jury - Szefa Kuchni Czechowickiej Restauracji. Nasi najlepsi kucharze otrzymali nagrody rzeczowe-min. wyciskarkę do cytrusów.  Dziewczyny: Oliwia i Wiktoria przygotowały pyszne "Bajkowe łódeczki", niestety znalazły się poza gronem zwycięzców, otrzymując nagrodę pocieszenia - książkę kucharską.

Konkurs okazał się bardzo ciekawym przedsięwzięciem, mile wspominamy bogaty poczęstunek dla wszystkich uczestników. Dziękujemy za pyszne gofry, langosze, pierogi, gulasz i ciasta.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.