Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dziendziecka

 W piątek 31.05 Samorząd Szkolny przygotował niespodziankę dla wszystkich uczniów z okazji Dnia Dziecka. Sześcioro uczniów z kl. 8 w każdej klasie odegrało krótką inscenizację, nawiązując do różnych postaci z bajek. Był i Czerwony Kapturek, milutki niedźwiadek, a także Samochwała, Skarżypyta i Leń z wiersza J. Brzechwy. Wszystkim dzieciakom przedstawienie bardzo sie podobało i młodych aktorów nagradzano brawami. Na koniec każdy uczeń otrzymał drobny upominek - lizak smoczek☺

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.