Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Uczniowie ZSP w Międzyrzeczu zostali laureatami XXVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego„Mieszkam w Beskidach” - edycja 2018/2019, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej.

Poniżej artykułu: Lista nagrodzonych w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Mieszkam w Beskidach.

Kolejny już raz jury konkursu przyznało uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Międzyrzeczu nagrody i wyróżnienia. Również i w tym roku była to nasza ulubiona kategoria-fotografia. W tym roku w pracach plastycznych postanowiliśmy pokazać piękno okolicznych sadów.

Nagrodą w formie I miejsca w kategorii Fotografia  uhonorowana została  Zuzanna Urbańczyk, która pokazała na swoich fotografiach życie okolicznych lasów i pól.   II  miejsce w tej samej kategorii  zajęła  Dominika  Wydra –  uwieczniając  okiem aparatu fotograficznego urzekające piękno naszego Międzyrzecza i jego przyrody. Obie uczennice są uczennicami klasy VII.

Dwie nagrody  w kategorii Rysunek i Malarstwo zdobyła  uczennica klasy V-Marta Paszek, zdobywając dwukrotnie III miejsce w tej kategorii. Jak widać Międzyrzeckie sady podbiły serca jury konkursu.

Oprócz nagród głównych uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Międzyrzeczu zostali uhonorowani dziewięcioma wyróżnieniami. W tej edycji konkursu wyróżnienia w czterech kategoriach:kolaż, fotografia, formy przestrzenne, rysunek- zdobyli: Dominika Wydra,Ewelina Brychcy, Zuzanna Tomiczek,Igor Bęczkowski, Urszula Smalcerz, Roksana Bachlaj, Dawid Malarz Mikołaj Molga,Dominika Wydra(dla której była to trzecia nagroda w konkursie).

Udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” daje uczniom niepowtarzalną okazje do prezentowania swoich talentów, zmierzenia się z rówieśnikami oraz poszerzenia swoich kompetencji. Konkurs ten również od wielu lat objęty jest opieką kuratorów oświaty województwa Sląskiego i małopolskiego-co niewątpliwie przyczynia się do zwiększania szans uczniów na dostanie się do dobrych szkół po zakończeniu edukacji w szkole podstawowej.

Uczniowie po raz kolejny potwierdzili swoje żywe zainteresowanie sztuką i kulturą regionu oraz wysoki poziom warsztatowy. Prace na konkurs zostały przygotowane pod opieką nauczyciela plastyki, artysty plastyka Moniki Zawadzkiej-Adamiak.

 

Lista nagrodzonych w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Mieszkam w Beskidach.

Fotografia 13-15 lat I Miejsce

Zuzanna Urbańczyk

Rysunek Malarstwo 10-12 lat III Miejsce

Marta Paszek

Rysunek Malarstwo 10-12 lat III Miejsce

Marta Paszek

Fotografia 13-15 lat II Miejsce

Dominika Wydra

Rysunek Malarstwo 10-12 lat Wyróżnienie

Ewelina Brychcy

Zuzanna Tomiczek

Kolaż-Wyklejanka 7-9 lat Wyróżnienie

Igor Bęczkowski

Kolaż-Wyklejanka 10-12 lat Wyróżnienie

Urszula Smalcerz

Formy Przestrzenne 10-12 lat Wyróżnienie

Roksana Bachlaj

Fotografia 13-15 lat Wyróżnienie

Dawid Malarz

Mikołaj Molga

Dominika Wydra

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.