Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

polapodsumowanie1Przedstawiciele naszej szkoły z ramienia Koła Wolontariatu w dniu 17.06. uczestniczyli w podsumowaniu 

polapodsumowanie2

akcji "Pola Nadziei 2019" organizowanej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Uroczystość rozpoczęła się  w kościele NMP Królowej Polski Mszą Św. celebrowaną przez bp pomocniczego Piotra Gregera. Następnie składano serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i wolontariuszom wspierającym Hospicjum Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Szkoła w Mìędzyrzeczu została nagrodzona za szczególne zaangażowanie w realizację ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei 2019", z którego dochód przeznaczony jest ma utrzymanie pacjentów w stacjonarnym hospicjum w Bielsku-Białej. Cieszymy się niezmiernie, że w naszej szkole jest mnóstwo uczniów, ktorzy chcą nieść pomoc bezinteresownie i w ciągu całego roku szkolnego chętnie brali udział w akcji Pola Nadziei. Pamiętajmy, że dawane przez nas dobro na pewno do nas powróci!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.