polapodsumowanie1Przedstawiciele naszej szkoły z ramienia Koła Wolontariatu w dniu 17.06. uczestniczyli w podsumowaniu

polapodsumowanie2

akcji "Pola Nadziei 2019" organizowanej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Uroczystość rozpoczęła się  w kościele NMP Królowej Polski Mszą Św. celebrowaną przez bp pomocniczego Piotra Gregera. Następnie składano serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i wolontariuszom wspierającym Hospicjum Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Szkoła w Mìędzyrzeczu została nagrodzona za szczególne zaangażowanie w realizację ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei 2019", z którego dochód przeznaczony jest ma utrzymanie pacjentów w stacjonarnym hospicjum w Bielsku-Białej. Cieszymy się niezmiernie, że w naszej szkole jest mnóstwo uczniów, ktorzy chcą nieść pomoc bezinteresownie i w ciągu całego roku szkolnego chętnie brali udział w akcji Pola Nadziei. Pamiętajmy, że dawane przez nas dobro na pewno do nas powróci!