Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

cnk 2019Klasy drugie w ramach projektu Edukacja Inspiracja wybrała się na wycieczkę do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik, który inspiruje do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Można tam obejrzeć spektakl w Teatrze Robotycznym, pokaz w Teatrze Wysokich Napięć, a także wystawę czasową oraz warsztaty  w Majsterni, w której wspólnie  można usiąść przy stole i wykonać odpowiednie  zadania. Atrakcji jest tutaj bardzo wiele, a czasu bardzo mało.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.