Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

szkolazklasa

Nasza szkoła po raz kolejny realizuje projekt Szkołą z klasą. W tym roku zajęliśmy się obszarem Relacje. W ramach tego projektu zbieraliśmy informacje na temat co to są relacje, robiliśmy plakaty, przeprowadzaliśmy gry, pisaliśmy pozytywne sentencje,  a także zbieraliśmy pomysły na dobre relacje. Nasze zebrane prace wywiesiliśmy w klasach lub na korytarzu szkolnym i zakończyliśmy to Dniem Czekolady, który udało się zorganizować przy współpracy pani Beaty Kuk.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.