Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

nocwmuzeumNoc w Muzeum dostarczyła uczestnikom mnóstwa atrakcji. Między innymi zwiedzanie wystawy rzeźbiarza Antoniego Rząsy, spotkanie z synem artysty, słuchania koncertu uczniów szkoły muzycznej. Noc była pełna niespodzianek. Czekały na nas zagadki, a także warsztaty plastyczne, gdzie poznaliśmy tajniki tworzenia z papieru marszczonego. Do tego powrót nocą to także nie lada atrakcja. A wszystko to przeżyliśmy z uczestnikami koła turystycznego.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.