Rekrutacja uzpełniająca

Dokumenty do tej rekrutacji proszę pobrać poniżej, wypełnić i przesłać drogą mailową na adres:

• Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli na rok szkolny 2020/2021, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasienica.

• Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szł podstawowych na rok szkolny 2020/2021, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasienica.

Dokumenty do rekrutacji - przedszkole

• Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:  pdf2
  • Wniosek do przedszkola: pdf2  doc icon
  • Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego:  pdf2  doc icon
  • Uchwała Rady Gminy ws ustalenia kryteriów w postepowaniu rekrutacyjnym:  pdf2
  • Oświadczenie rodziców o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do funkcjonującej w pobliżu szkoły: pdf2  doc icon
  • Oświadczenie rodziców o zatrudnieniu, prowadzeniu działalności gospodarczej,pobieraniu nauki...  pdf2  doc icon

Dokumenty do rekrutacji - szkoła podstawowa

• Zgłoszenie dziecka do pierwszej klasy: pdf2   doc icon
  •  Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy spoza obwodupdf2  doc icon

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.