Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

rozpoczecie19 20

2 września społeczność ZSP w Międzyrzeczu Górnym powitała nowy rok szkolny 2019/2020. Uroczystość miała szczególny charakter, gdyż świętowaliśmy także oddanie do użytku nowego skrzydła budynku szkolnego. O godzinie 8:00 krótkim apelem powitaliśmy najmłodszych uczniów wraz z rodzicami. Po mszy świętej wszyscy zgromadziliśmy się przed wejściem do szkoły, gdzie Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, przewodniczący Rady Gminy Czesław Machalica, przewodniczący Rady Gminy poprzedniej kadencji Jan Batelt i Wójt Gminy Janusz Pierzyna dokonali przecięcia wstęgi czym symbolicznie oddali nową cześć budynku do użytku naszej społeczności szkolnej. Ksiądz proboszcz parafii Katolickiej Jan Waluś i ksiądz proboszcz parafii Ewangelickiej Andrzej Dyczek poświęcili tę część budynku. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się akademia inaugurująca rok szkolny. W przemówieniach zaproszonych gości często pojawiały się słowa o ważnej roli edukacji w życiu człowieka, a także życzenia powodzenia i sukcesów dla uczniów i nauczycieli.  W związku z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej oddaliśmy hołd bohaterom walczącym za wolność naszej ojczyzny. Mottem inscenizacji przygotowanej przez panią Elżbietę Tomanę, panią Annę Bożek i panią Barbarę Ociepkę było: „Szkoła to coś więcej niż wyścig!” Młodzi artyści doskonale poradzili sobie z zadaniem i otrzymali gromkie brawa za swój ciekawy i wzruszający występ.

przewodnicący rady gminy Czesław Machalica i przewodniczący rady gminy poprzedniej kadencji Jan Batelt
 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.