Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Późną wiosną minionego roku szkolnego czterech chłopaków - Mikołaj Kaps, Filip Kaps, Grześ Koźluk oraz Piotrek Paździor podjęli się autorskiej zupełnie inicjatywy zebrania wśród mieszkańców Międzyrzecza Górnego podpisów pod pomysłem zbudowania u nas skateparku. Mogliby korzystać z niego wszyscy, którzy jeżdżą na hulajnogach wyczynowych, deskorolkach oraz rowerach typu bmx. Obszerne uzasadnienie pomysłu złożyli na ręce Zastępcy Wójta Gminy Jasienica, Pana Grzegorza Wieczerzaka. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego otrzymali napełniającą ich nadzieją odpowiedź od Wójta Gminy Jasienica, Pana Janusza Pierzyny.

Brawo dla chłopaków za inicjatywę. Tak oto rośnie młode społeczeństwo obywatelskie. K. Sobańska

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.