Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienchlopaka30 września w naszej szkole Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji w  związku z obchodzonym wtedy Dniu Chłopaka. Dla każdej dziewczynki oraz dla wszystkich pań przygotowano naklejane wąsy na bluzki, można było również poprosić o domalowanie wąsów;-) Było dużo śmiechu i dobrej zabawy! Ponadto przedstawicielki Samorządu odwiedziły każdą klasę i śpiewająco złożyły życzenia wszystkim chłopakom częstując ich słodkościami.

Po południu została zorganizowana dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka. Najpierw bawiły się klasy młodsze, później klasy czwarte, piąte i szóste, aż wreszcie na parkiecie pojawili się nasi najstarsi uczniowie z klasy siódmej i ósmej. Wszyscy świetnie się bawili! Dziękujemy DJom z klasy 5b i 7a za fantastyczną muzykę!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.