Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

IMAG0552 Copy

Nasza szkoła, już po raz kolejny, przystąpiła do 16-tej już edycji akcji Pola Nadziei, której głównym celem jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby ludzi chorych i cierpiących na nieuleczalne choroby. W ramach akcji zbierane są fundusze na hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, które utrzymuje się głównie właśnie z darowizn. Dnia 7.10. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Bielsku-Białej o godz.12:00 odbyła się uroczysta inauguracja akcji Pola Nadziei 2020. Nabożeństwo ekumeniczne, które prowadził bp Piotr Greger. Zakończyło się tradycyjnym już rozdaniem cebulek żonkili, które są symbolem ruchu hospicyjnego. Nasi uczniowie w najbliższym czasie zasadzą otrzymane cebulki na szkolnym poletku żonkili i tak jak zawsze - z sercem pełnym chęci niesienia pomocy - będą się angażować w tą akcję przez cały rok!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.