Back To Top

serce1.jpg
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Komunikaty

1. Zebranie organizacyjne dla rodziców pierwszoklasistów odbędzie się 26 sierpnia 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 16:30.

2. Zebranie dla rodziców grup przedszkolnych odbędzie się 28 sierpnia 2019 roku (środa) o godzinie 16:30.

3. Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 roku (poniedziałek) wg planu:

  • klasy 1 - 3 przychodzą do szkoły na godzinę 8:00, następnie o godzinie 9:00 Msza Święta,
  • klasy 4 - 8 o godzinie 9:00 zaczynają w kościele Mszą Świętą, około godziny 10:00 spotkanie w szkole.

DYREKTOR SZKOŁY

Jurczyk Katarzyna


 WICEDYREKTOR SZKOŁY

Janik Magdalena


 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Biegun Urszula

Gajewicz Edyta

Gluza Aleksandra

Lach Urszula

Rychlewska Małgorzata

Steczek Magdalena


 JĘZYK POLSKI

Bożek Anna

Poślednik Marta

Tomana Elżbieta


 MATEMATYKA

Grot Krzysztof

Janik Magdalena

Sobańska Ksenia


 PRZYRODA

Dimos Anna


GEOGRAFIA

Dimos Anna


 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Pełka Paweł


FIZYKA

Sobańska Ksenia


 BIOLOGIA

Muchacka Dagmara


 CHEMIA

Muchacka Dagmara


 HISTORIA/HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

Biernot Grażyna

Pełka Paweł


 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Pełka Paweł


 JĘZYK ANGIELSKI

Łaciak Beata

Pilorz Katarzyna


 JĘZYK NIEMIECKI

Lanc Agnieszka


 MUZYKA

Frydel-Ociepka Barbara


 PLASTYKA

Zawadzka-Adamiak Monika


 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE/INFORMATYKA

Grot Krzysztof

Gucwa Elżbieta


 ZAJĘCIA TECHNICZNE/TECHNIKA

Gruchlik Janina


 WYCHOWANIE FIZYCZNE

Isula Jolanta

Tyszecki Marek

Żuk Bartłomiej


 WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Kądzioła Joanna

Pełka Paweł


 RELIGIA/ETYKA

Dyczek Andrzej - religia ew.

Kądzioła Joanna

ks. Kulig Marcin

Zawadzka-Adamiak Monika - etyka


PSYCHOLOG     

Tomiczek Wanda


 PEDAGOG

Wiktor Wioletta


 LOGOPEDA

Zemanek Marcin


 NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Chojnacka Gabriela

Czupryniak Ewa

Wróbel Gabriela


BIBLIOTEKARZ

Bożek Anna

Gucwa Elżbieta


 ŚWIETLICA SZKOLNA

Biernot Grażyna

Bujak Irena

Jurczyk Katarzyna

Sobolewska-Kuziemka Katarzyna

Zawadzka-Adamiak Monika

Ząbek Justyna


 PIELĘGNIARKA

Wątroba Renata


 WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Biernatek Krystyna

Bratkowska Agnieszka

Jarnot Małgorzata

Kopczyńska Agnieszka

Kościelny Magdalena

Pinkas Aneta

Szcząchor Iwona

Sznyr Ewelina

Twardzik Anna

Walczyk Magdalena


 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.