Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dziennauczyciela

11 października (piątek) obchodziliśmy w szkole Święto Komisji Edukacji Narodowej, które jest świętem nie tylko wszystkich nauczycieli, ale także wszystkich osób, które pracują w oświacie. Oprócz Akademii z tej okazji, na której przedstawiciele Samorządu - Natalia i Mikołaj - wręczyli kwiaty pani dyrektor i vice dyrektor, Samorząd Szkolny przygotował dla każdego pracownika szkoły specjalny medal w podziękowaniu za trud włożony w nauczanie i wychowanie.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.