Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

kropka

Ten dzień to okazja do poznania się wzajemnie, a przede wszystkim poznania samego siebie. Czy wiesz w czym jesteś najlepszy, co jest twój mocną stroną? Czy jest coś o czym możesz powiedzieć - robię to lepiej niż wczoraj? Bo tak naprawdę to bardzo ważne co myślisz o sobie Ty. Ważne czy starasz się być coraz lepszym, sprawniejszym, dokładniejszym, ciekawszym od „Ty" wczoraj. Szukaj w sobie to co najlepsze i doceniaj siebie.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.