Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

wpolicji

Klasy młodsze miały okazję w tym dniu zobaczyć jak szkolą się przyszli policjanci, a także na czym polega ich praca. Dzieci z zainteresowaniem oglądały pojazdy policyjne, szkolenia psów, laboratorium daktyloskopii. Spotkaliśmy także policyjnego przyjaciela dzieci jakim jest Sznupek, który uczy dzieci zasad bezpieczeństwa. Uczniowie uczestniczyli także w zawodach sportowych sprawdzając swoją sprawność fizyczną niezbędną do bycia policjantem.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.