Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

rajdliscia

Młodzież z koła turystycznego  biorąc udział w radzie Brązowego Liścia przeszła trasę z Kóz Kamieniołom przez Bujakowski Groń do Porąbki Stadion. Pogoda deszczowa nie wystraszyła najdzielniejszych naszych piechurów. Za ich trud czekała ich gorąca herbata i pyszna grochówka. Rajd zakończył się jednak niespodzianką. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych i niektórzy odnieśli sukcesy, które zostały nagrodzone. Z trofeum wrócili Bartek Chojnacki, Radek Kukla oraz Kasia Nowak. Gratulacje!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.