Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

slodkidzien30 października odbył się pierwszy w tym roku szkolnym Kiermasz Słodkości, którego całkowity dochód przeznaczony został na Pola Nadziei. Na przerwach w tym dniu mieliśmy okazję kupować przepyszne ciasta, ciasteczka, babeczki. Nikt w tym dniu nie liczył kalorii, a kolejki po wypieki były naprawdę długie! Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta, a także wszystkim, którzy je zakupili i przyczynili się do zebrania kwoty, która wyniosła 796 zł! To naprawdę niesamowita kwota! Zapraszamy już teraz na kolejny Słodki Dzień w grudniu! Również podczas przerw dwójka naszych uczniów - Natalia i Marcin sprzedawali kalendarzyki na 2020 r. w ramach akcji "Szkoło pomóż i Ty!". Dochód ze sprzedaży kalendarzyków będzie przeznaczony na Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej szlachetnej akcji!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.