Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

pocztowkaW październiku nasza szkoła pierwszy raz wzięła udział w projekcie „Bohaterom” – „Wyślij kartkę dla Powstańca”. Głównymi celami projektu są poznanie przez uczniów historii Powstania Warszawskiego, uwrażliwienie na losy naszej Ojczyzny oraz wychowanie do patriotyzmu. Projekt ma różne formy, w którym mogą wziąć udział uczniowie i nauczyciele. Wybraliśmy wysłanie kartek pocztowych, jako dowód wdzięczności za obronę Warszawy. Mieliśmy okazję usłyszeć o losach dzieci, które w wieku 11-16 lat wzięły udział w walce. Uczniowie klas III - VIII wykonali piękne rysunki, część wybrała napisanie życzeń a wszystko to, aby podziękować za odwagę. Wykonano 120 pocztówek, które w ostatnich dniach października zostały wysłane do Wrocławia, skąd zostaną w połowie listopada przekazane żyjącym Powstańcom. Wszystkim dzieciom i nauczycielom dziękujemy za udział w projekcie.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.