Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienholokaustu5 listopada gościliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym prezesa fundacji „Brama Nadziei” p. Barbarę Balon.  Opowiedziała nam historie z życia dzieci żydowskich, które przeżyły koszmar Holokaustu. Historie przekazane w sposób prosty uczą nas wrażliwości na ludzką krzywdę, reagowania na takie postawy jak obojętność, uprzedzenia a przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka bez względu na wyznanie, kolor skóry czy kulturę. W lekcjach wzięli udział uczniowie klas 4-6. Słuchali bardzo uważnie. Zrozumieli, że mamy się cieszyć życiem a nie narzekać, że mamy szanować innych a nie śmiać się z różnych niedoskonałości.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.