dodomudziecka2dodomudziecka1Szkolne Koło Wolontariatu bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę artykułów higienicznych dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Zebranych zostało bardzo dużo żeli pod prysznic, szamponów, kremów, chusteczek nawilżanych, dezodorantów, pampersów itp. Pojawiły się podczas zbiórki nawet słodycze:-) Wszystkie rzeczy zostały przekazane do placówki wraz z pięknymi kartkami świątecznymi dla każdego dziecka. 23 kartki zostały wykonane przez uczniów klasy 7a i 5b. Oprócz uśmiechów i radości z podarunków, otrzymaliśmy również piękne podziękowanie. Za organizację całej akcji odpowiedzialne były p. Gabriela Chojnacka i p. Anna Dimos.

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.