Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dodomudziecka2dodomudziecka1Szkolne Koło Wolontariatu bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę artykułów higienicznych dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Zebranych zostało bardzo dużo żeli pod prysznic, szamponów, kremów, chusteczek nawilżanych, dezodorantów, pampersów itp. Pojawiły się podczas zbiórki nawet słodycze:-) Wszystkie rzeczy zostały przekazane do placówki wraz z pięknymi kartkami świątecznymi dla każdego dziecka. 23 kartki zostały wykonane przez uczniów klasy 7a i 5b. Oprócz uśmiechów i radości z podarunków, otrzymaliśmy również piękne podziękowanie. Za organizację całej akcji odpowiedzialne były p. Gabriela Chojnacka i p. Anna Dimos.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.