kino1a

Z okazji mikołajek część klas I-III naszej szkoły wybrała się do kina Helios w Bielsku-Białej na film pt. „Kraina lodu II”. Długo wyczekiwana produkcja o przygodach królowej Elzy i jej siostry Anny oraz sympatycznego bałwanka Olafa ku radości dzieci doczekała się kontynuacji. Aura sprzyjała nam tego dnia gdyż od samego rana delikatnie prószył pierwszy, bielutki śnieg. Do tego pięknie przystrojona galeria dopełniła dzieła, wprowadzając wszystkich w zimowy, iście świąteczny nastrój. Uradowane buzie dzieci po powrocie do szkoły były najlepszym dowodem na to, że wyjazd można uznać za udany oraz że nie był to czas zmarnowany.

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.