Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

kino1a

Z okazji mikołajek część klas I-III naszej szkoły wybrała się do kina Helios w Bielsku-Białej na film pt. „Kraina lodu II”. Długo wyczekiwana produkcja o przygodach królowej Elzy i jej siostry Anny oraz sympatycznego bałwanka Olafa ku radości dzieci doczekała się kontynuacji. Aura sprzyjała nam tego dnia gdyż od samego rana delikatnie prószył pierwszy, bielutki śnieg. Do tego pięknie przystrojona galeria dopełniła dzieła, wprowadzając wszystkich w zimowy, iście świąteczny nastrój. Uradowane buzie dzieci po powrocie do szkoły były najlepszym dowodem na to, że wyjazd można uznać za udany oraz że nie był to czas zmarnowany.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.