Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

jaselkaJuż po raz kolejny na sali OSP w Międzyrzeczu G.  został zorganizowany kiermasz świąteczny. Po przywitaniu wszystkich gości przez przewodniczącego Rady Rodziców pana Wojciecha Berusia, zostały wystawione Jasełka. Ta piękna opowieść o narodzeniu Jesusa, wzbudziła zainteresowanie oraz ogromne emocje. Wielkość tego wydarzenia dodatkowo została podkreślona poprzez  niecodzienne wystąpienie uczniów klasy 3b oraz ich wspaniałych rodziców w oprawie pięknej muzyki granej przez panią Barbarę Ociepkę. To piękna chwila przeżywać ten czas oczekiwania wraz ze swoimi dziećmi w taki o to sposób. Po przedstawieniu można było zakupić piękne dekoracje świąteczne przygotowane przez uczniów wszystkich klas wraz z wychowawcami oraz ogromnym wsparciu pani Joanny Kądzioła.  Nie zabrakło również  kwiatów gwiazdy betlejemskiej oraz choinek , które można było zdobyć uczestnicząc w licytacji. Była także okazja do poczęstunku słodkościami, przekąskami przygotowanymi przez rodziców i uczniów naszej szkoły.  Serdecznie wszystkim dziękujemy.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.