Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

nocwbiblioteceKolejna akcja propagowania czytelnictwa wśród dzieci to noc w bibliotece w Chatce w Międzyrzeczu G. Uczniowie klasy  trzeciej zapoznawali się z tradycjami polskiej kultury. Poznawali historię andrzejek oraz katarzynek. W taką noc nie zabrakło również zabawy, wróżb, śmiechu i dobrego humoru. Wieczór zakończył się czytaniem kolejnych przygód bohaterki książki „ Historia skarpetki” oraz rysowaniem naszych pomysłów kim mogłaby zostać nasza bohaterka. Po wspaniałej niespodziankowej kolacji czyli Pizzy oraz przygotowaniach do wieczornego odpoczynku pani Małgosia Drzewicka do snu przeczytała nam jeszcze jedna przygodę. To był udany dzień.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.