nocwbiblioteceKolejna akcja propagowania czytelnictwa wśród dzieci to noc w bibliotece w Chatce w Międzyrzeczu G. Uczniowie klasy  trzeciej zapoznawali się z tradycjami polskiej kultury. Poznawali historię andrzejek oraz katarzynek. W taką noc nie zabrakło również zabawy, wróżb, śmiechu i dobrego humoru. Wieczór zakończył się czytaniem kolejnych przygód bohaterki książki „ Historia skarpetki” oraz rysowaniem naszych pomysłów kim mogłaby zostać nasza bohaterka. Po wspaniałej niespodziankowej kolacji czyli Pizzy oraz przygotowaniach do wieczornego odpoczynku pani Małgosia Drzewicka do snu przeczytała nam jeszcze jedna przygodę. To był udany dzień.

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.