Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

jaselkaszkolne20 grudnia, na zakończenie zajęć w tym roku kalendarzowym, odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania i pięknie przygotowali sale, przynieśli smakołyki (były nawet gorące dania!) i spędzali razem czas wigilii klasowej. Na sali gimnastycznej odbyły się również jasełka przygotowane przez klasę 3B i wychowawcę Ulę Lach oraz panią Barbarę Frydel-Ociepka a także uczniów klasy 2C z wychowawcą Magdaleną Steczek. Ogromnym zaskoczeniem dla uczniów był występ rodziców swoich dzieci z 3B! Przepiękne jasełka, z pięknymi dekoracjami i kostiumami. GRATULUJEMY!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.