Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

jaselka6aAby obudzić ducha świąt, klasa 6a przygotowała swoje własne jasełka. Przedstawili je w czasie swojej wigilii klasowej oraz na ostatniej lekcji matematyki. Na występie byli obecni nauczyciele: Monika Zawadzka-Adamiak, Krzysztof Grot i Edyta Gajewicz. Uczniowie wykazali się zdolnościami aktorskimi jak i niezwykłą wyobraźnią. Łatwo nie było. Mimo, że dzieci miały mało czasu na przygotowanie, występ się powiódł. Na scenie mogliśmy ujrzeć: anioły, diabły, pasterzy, królów, Józefa, Maryję i oczywiście małego Jezuska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.