Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

oknaswiateczne

Od poniedziałku 16 grudnia w naszej szkole można było podziwiać pięknie udekorowane okna na korytarzu, które wprowadziły nasz w świąteczny nastrój. Stało się to za sprawą konkursu na najpiękniej udekorowane okno, co jest już naszą coroczną tradycją w grudniu. W konkursie uczestniczyły klasy I-VIII, a wybór okna dokonywany był drogą losowania. W tym roku jury stanowiło: pani dyrektor K. Jurczyk, pan K. Grot oraz przedstawicielki Samorządu Szkolnego - K. Jasiewicz i N. Grzesicka. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania, bowiem okna były pięknie udekorowane, a przez to wybór był niezwykle trudny! 20 grudnia, po skończonych Jasełkach, ogłoszono wyniki konkursu:

1 miejsce klasa 8a

2 miejsce klasa 6b

3 miejsce klasa 5b

Wygrane klasy otrzymały nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.