Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

goprwszkole9.01. gościliśmy w naszej szkole ratownika Beskidzkiej Grupy GOPR - pana Edwarda Łuszczaka, który przeprowadził prelekcję na temat bezpieczeństwa zimą w górach oraz o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych. Prelekcje odbyły się w dwóch grupach - dla dzieci młodszych z klas I-III i dla dzieci starszych z klas IV-VIII. Na początku pan Edward opowiedział o pracy ratownika górskiego oraz o wymogach, jakie trzeba spełnić, aby nim zostać. Później zapoznał wszystkich z zasadami bezpieczeństwa, które obowiązują w górach zimą, a także mówił o niezbędnych elementach naszego ubioru zimowego. Dowiedzieliśmy się też, jak zachowywać się na stoku narciarskim i jakimi trasami można bezpiecznie jeździć na nartach. Pan goprowiec opowiedział nam też kilka bardzo ciekawych historii ze swojej pracy w GOPRZe. Na koniec wystąpienia podziękowaliśmy panu Edwardowi wielkimi brawami. Prelekcja wszystkim bardzo się podobała i przygotowała nas na spokojne i bezpieczne ferie.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.