wosp21wosp2.01. odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również nasza szkoła przyłączyła się do tej pięknej akcji. Uczniowie klas VII i VIII pod opieką nauczycieli z Koła Wolontariatu kwestowali pod Kościołem Św. Marcina oraz pod Kościołem Ewangelicko-Augsburskim w Międzyrzeczu przed każdą Mszą Św. oraz po jej zakończeniu. Nasi młodzi wolontariusze wyposażeni byli w specjalne identyfikatory WOŚP, puszki na pieniądze oraz czerwone serduszka. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wsparli tą szlachetną akcję. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na dziecięcą medycynę zabiegową. Pamiętajmy... warto pomagać! A dawane dobro zawsze do nas powróci!

Copyright © 2020 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.