Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

wosp21wosp2.01. odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również nasza szkoła przyłączyła się do tej pięknej akcji. Uczniowie klas VII i VIII pod opieką nauczycieli z Koła Wolontariatu kwestowali pod Kościołem Św. Marcina oraz pod Kościołem Ewangelicko-Augsburskim w Międzyrzeczu przed każdą Mszą Św. oraz po jej zakończeniu. Nasi młodzi wolontariusze wyposażeni byli w specjalne identyfikatory WOŚP, puszki na pieniądze oraz czerwone serduszka. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wsparli tą szlachetną akcję. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na dziecięcą medycynę zabiegową. Pamiętajmy... warto pomagać! A dawane dobro zawsze do nas powróci!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.