Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

balkarnawałowy3 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas I-III. Został on przygotowany przez Samorząd Szkolny oraz uczniów klasy 7a, którzy odpowiedzialni byli za organizację i prowadzenie zabaw. Dzieci były przebrane w ciekawe i pomysłowe stroje karnawałowe - były stroje księżniczek, wróżek, spidermanów, lorda Vadera, a nawet Indianina! Na balu została wybrana Królowa i Król Balu. Zwycięzcami zostali: Nikola Kulpa z k. 2b i Oskar Tymon z kl.3a, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy serdecznie!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.