Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dyskotekakarnawaW poniedziałek 3 lutego odbyła się również dyskoteka karnawałowa dla klas starszych, którą zorganizował Samorząd Szkolny. Uczniowie wykazywali się prawdziwą kreatywnością i pomysłowością jeśli chodzi o stroje karnawałowe! Za oryginalne przebranie zostały wyróżnione 4 dziewczynki: Maja Biernatek z kl.4a, Tosia Sirko-Grabala z kl.4a, Nadia Mrzyk z kl. 6b, Amelia Biernatek z kl. 6b oraz dwóch chłopców: Aleksander Rykała z kl. 5a i Filip Beruś z kl. 5c. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Wszyscy świetnie się bawili w rytmach muzyki, za którą odpowiedzialni byli DJe z kl. 7a.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.