Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

walentynkiZ inicjatywy Samorządu Szkolnego w piątek 14 lutego obchodziliśmy w szkole walentynki. To święto zakochanych należy do najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. Jednym ze zwyczajów walentynkowych jest wysyłanie listów i kartek, w których wyznajemy sobie miłość lub przyjaźń. U nas w szkole również była ku temu okazja, bowiem została zorganizowana poczta walentynkowa. Od wtorku do czwartku można było wrzucać kartkę lub list dla wybranej osoby do specjalnie przygotowanego walentynkowego pudełka, a w piątek wszystkie kartki i listy trafiały do właściwych rąk, sprawiając przy tym dużo radości. Każdy, kto w tym dniu przyszedł ubrany na czerwono, miał zagwarantowane, że nie będzie pytany na lekcjach. Ponadto osoby ubrane na czerwono mogły wziąć udział w losowaniu walentynkowym o godzinie 12. Rozlosowano 20 gadżetów walentynkowych - breloczki serduszka, czerwone świeczki, ramki na zdjęcia w kształcie serca, zawieszki serduszka, naklejki z serduszkami itp. Natomiast wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani pięknymi, czerwonymi sercami. Był to  bardzo miły i radosny dzień!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.