Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

spotkaniazksiazka

Klasa 2c rozpoczęła cykl spotkań z książką w Bibliotece GOK-u. Pierwsze spotkanie upłynęło nam przy historii o niesamowitych skarpetkach. Bardzo Nam się spodobała pierwsza część czytana w klasie o 10 skarpetkach, które uciekały z kosza na pranie dziurą pod pralką i przeżywały niesamowite przygody. Dlatego p. Małgorzata zaczęła od przeczytania nam historii z drugiej części „O malinowej skarpetce lewej i misiu, który nie był  ufoludkiem, a także o dziewczynce, która poleciała w kosmos” Następnie nawiązując do zbliżających się Walentynek każdy wykonał laurkę, dla kochanej osoby. Bardzo Nam się podobało i z radością wrócimy tam za dwa tygodnie.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.