zimowiskoW drugim tygodniu ferii zimowych /20–24.01.2020 r./ zorganizowano dla dzieci z naszej szkoły zajęcia rekracyjno-sportowe. W  zajęciach uczestniczyło 55 osób z klas I –V.

Realizacja zadań przebiegała zarówno na terenie szkoły, jak i poza placówką.

RAMOWY  PLAN ZAJĘĆ  REALIZOWANYCH podczas zajęć rekreacyjno-sportowych:

• 20.01.2020 r. (poniedziałek) –  wyjazd do Kina Helios w Bielsku - Białej na film pt. „Tajni i fajni”.
  • 21.01.2020 r. ( wtorek) – wyjazd do Banialuki w Bielsku-Białej na spektakl pt. „Jestem Aki”.
  • 22.01.2020 r. (środa) - zajęcia pod okiem specjalistów – warsztaty twórcze „Malowanie na drewnie” i warsztaty z zakresu robotyki oraz programowania zestawów LEGO MIROS TORSS Er3 EDUKATION /pobyt w szkole/.
  • 23.01.2020 r. (czwartek) – wyjazd do Pszczyny – zwiedzanie Zagrody Żubrów i warsztaty edukacyjne w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.
  • 24.01.2020 r. (czwartek) - wyjazd do  Figloparku „ Zabawowo” w Bielsku-Białej.

Przed wyjazdami, a także po powrocie były organizowane zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne itp.

Każdego dnia po zakończeniu zajęć dzieci otrzymywały ciepłą zupę oraz upragnioną pizzę. Organizatorami zajęć oraz opiekunami grup były: Jolanta Isula, Grażyna Biernot, Janina Gruchlik, Anna Dimos i Małgorzata Machej– nauczyciel wspomagający.

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.