Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienkota17 lutego obchodzony jest jako Światowy Dzień Kota. To okazja, aby pomóc kotom wolno żyjącym i podopiecznym schronisk i przytulisk. Przez cały tydzień z inicjatywy Samorządu Szkolnego i Koła Wolontariatu można było przynosić karmę dla kotków. Została ona przekazana fundacji "Budrysek". W ramach wdzięczności otrzymaliśmy piękne podziękowanie. W naszej szkole powstała też piękna gazetka z wizerunkami naszych ulubieńców. Wszystkie zdjęcia bardzo nam się podobały, a kotki były urocze! Nagrodziliśmy pięcioro uczniów, którzy otrzymali podkładki z wizerunkiem kota oraz małą karmę dla swojego pupila. Oto autorzy zwycięskich zdjęć:

1. Julia Kurto 1b

2. Weronika Nycz 2a

3. Zofia Biegun 2a

4. Dominik Wojnicki 2c

5. Julia Kasińska 3a

Serdecznie gratulujemy, a kotkom życzymy smacznego!!!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.