Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

weterynarzKlasy IIa i IIc wybrały się z wizytą do Przychodni Weterynaryjnej PRO-VET w Międzyrzeczu, gdzie bardzo mili lekarze weterynarii - Państwo Zoń opowiedzieli  nam wiele ciekawych rzeczy na temat pracy weterynarza i pokazali rożne sprzęty medyczne. Dowiedzieliśmy się między innymi: jak się bada mięso, które ma być przeznaczone do spożycia, jak się bada krew zwierząt, w jaki sposób wykonuje się usg i ekg zwierzętom. Odwiedziliśmy też chorego kotka, który przebywa w lecznicy. Wizyta była bardzo ciekawa i bardzo udana. Dziękujemy Państwu, że zechcieli nas przyjąć i przybliżyć nam tajniki swej pracy. Może akurat wśród uczniów są potencjalni przyszli lekarze weterynarii?

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.