Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

" Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów".

Pierre de Brantome

dzienkobiet6 marca z inicjatywy Samorządu Szkolnego obchodziliśmy w szkole Dzień Kobiet. Dla przypomnienia - Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony przez kobiety w Kopenhadze w 1910r. Wszystkie panie i dziewczynki w szkole zostały obdarowane pięknymi samoprzylepnymi kwiatkami oraz słodyczami. Chłopcy z 5c - Filip, Paweł i Igor zaprezentowali krótkie przedstawienie z tej okazji w każdej klasie. Występ był znakomity i wszystkim bardzo się podobał, a szczególnie dziewczynkom! Wszystkim kobietom - małym i dużym - życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu na co dzień, niekończących się sukcesów i niegasnącego zapału w odkrywaniu swoich najskrytszych pasji!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.