• Nasze sukcesy matematyczno-fizyczne.

sukcesyW międzynarodowych zawodach matematyczno-fizycznych Nabój Junior czteroosobowa drużyna w składzie: Dawid Malarz, Bartłomiej Sygut, Mikołaj Molga oraz Igor Borkowski zajęła trzecie miejsce. Uczniowie w ciągu 120 minut borykali się z trudnymi zadaniami. Zadaniem drużyny było rozwiązanie poprawnie jak największej liczby zadań. Drugi zespół w składzie: Sebastian Świerczek, Tymoteusz Kozłowski, Jakub Klejnocki oraz Jakub Spiesz dzielnie przecierali szlaki i w przyszłym roku spróbują zdobyć I miejsce.

Dawid Malarz reprezentował naszą szkołę w II etapie Konkursu Przedmiotowego z Matematyki oraz  w rejonie Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej. Jest to ogromny sukces, gdyż zadania zwłaszcza z olimpiady do najłatwiejszych nie należą.

Drużyna trzyosobowa w składzie Dawid Malarz, Mikołaj Molga oraz Bartłomiej Sygut zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego O Puchar Dyrektora V LO. Chłopcy w marcu powalczą o pierwszy puchar VLO dla naszej szkoły.

Na uwagę zasługuje również wyróżnienie Zofii Orszuł w konkursie fizycznym Laboratorium przyszłości. Konkurs organizowany był przez Politechnikę Śląską.

Wszystkim naszym matematyczno-fizycznym geniuszom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Będziemy trzymać kciuki.

• MECHANICzna Pomarańcza

MECHANICcznaIII miejsce w siódmej edycji konkursu dla ósmoklasistów "MECHANICzna Pomarańcza" organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Malarz, Mikołaj Molga i Bartłomiej Sygut.

Osiągnięcia sportowe - Katarzyna Jurczyk, Jolanta Isula, Marek Tyszecki

I miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasienica

III miejsce chłopców w gminnym turnieju Mini Piłki Siatkowej klas V-VI

III miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w powiatowym turnieju Tenisa Stołowego kl.VI i młodszych

III miejsce chłopców  z kl. VII w powiatowym turnieju Tenisa stołowego kl. VII i gimnazjum

I miejsce dziewcząt i chłopców z kl. V-VI oraz VII w gminnym turnieju Tenisa Stołowego

II miejsce chłopców kl. IV - VI w gminnym turnieju Mini Piłki Nożnej

IV miejsce chłopców z kl. VII w gminnym turnieju Piłki Nożnej

V miejsce chłopców w gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych klas VI i młodszych

IV miejsce chłopców z kl. VII w gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych kl. VII i gimnazjum

I,II III miejsce dziewcząt i chłopców w Tenisie Stołowym w gminnym turnieju "Aktywna Jasienica"

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.