Szanowni rodzice, opiekunowie i nauczyciele!

Informujemy, iż pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej są do Państwa dyspozycji poprzez kontrakt telefoniczny i mailowy, służąc pomocą w formie konsultacji, porad oraz wsparcia.

Zgodnie z terminarzem odbywają się posiedzenia Zespołów Orzekających – w tej sprawie prosimy również o kontakt telefoniczny, podczas którego ustalony zostanie sposób przyjęcia dokumentów. Niezbędne druki dla celów wydania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka są dostępne na stronie Poradni.

Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej, w celu zapoznania się z zamieszczanymi tam informacjami.

Informacje o kontakcie:

PPPP w Czechowicach-Dziedzicach: tel. 322152220, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPPP Filia w Bielsku-Białej: tel. 338118247, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres strony internetowej: poradnia-czechowice.pl

Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00.

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.