Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dienchlopakaW środę 30 września tradycyjnie obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopaków miłą niespodziankę. W każdej klasie, z dedykacją dla wszystkich chłopców, został zaprezentowany skecz oraz wiersz. Ponadto dziewczęta z Samorządu rozdawały "słodkie buziaki", które można było sobie nakleić na koszulkę. W klasach był ubaw po pachy! Panowie byli zadowoleni z niespodzianki i nagrodzili dziewczyny sowitymi brawami! 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.