Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienauczycielaZ racji pandemii Dzień Nauczyciela w tym roku szkolnym nie mógł być obchodzony w tradycyjny sposób-nie było uroczystego apelu, spotkań w klasach, ani serdecznych uścisków. Jednak nie mieliśmy zamiaru zapominać o tak ważnym dniu. Samorząd Szkolny przygotował prezentację z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która była przedstawiona w każdej klasie oraz quiz w Kahoocie: "Uczniu - jak dobrze znasz swojego belfra?" Uczniowie mogli wyciągnąć swoje telefony, zalogować się i rozwiązywać quiz. Pytań było 15... Trzeba było wykazać się naprawdę dobrą znajomością nauczycieli! Śmiechu było przy tym co niemiara! Wszyscy doskonale się bawili - i uczniowie i nauczyciele! Zwycięzca quizu w każdej klasie został nagrodzony wielkimi brawami. Ponadto Samorząd przygotował też specjalne życzenia dla każdego nauczyciela oraz pracownika naszej szkoły w formie recepty z dołączoną czekoladką, a pani dyrektor i vice dyrektor zostały obdarowane bukietem pięknych tulipanów.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.