Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

wolontariat2W dniach 25.11 - 9.12 Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcję świąteczną dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Zbierane będą środki higieniczne - szampony, żele pod prysznic, dezodoranty, kremy do twarzy i do rąk, balsamy do ciała, chusteczki nawilżane oraz pampersy. Jeżeli ktoś ma ochotę, można też dołączyć słodycze. bardzo prosimy o włączenie się i wsparcie tej akcji. W tych trudnych dla wszystkich czasach sprawmy, aby na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Dary można przynosić do szkoły i zostawiać u pani woźnej. Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie i pomoc.

Gabriela Chojnacka i Anna Dimos

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.